Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym, przez Grupa Wesele Sp. z o.o. z siedzibą w Redzie, ul. Olimpijska 24/3, w celu udzielenia odpowiedzi za zapytanie.

Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dostępną w tym miejscu

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Grupa Wesele Sp. z o.o. z siedzibą w Redzie, ul. Olimpijska 24/3. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Udzielona przez Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@partycamp.pl, spod adresu, którego zgoda dotyczy.
Pełne informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Grupa Wesele Sp. z o.o. z siedzibą w Redzie, ul. Olimpijska 24/3, dostępne są w zakładce: RODO

Informacje i rezerwacje

Tel.+48 58 380 08 03
rezerwacje@partycamp.pl

Biuro Party Camp

ul. Lęborska 3B

Godziny otwarcia

Biuro czynne w dni robocze
w godz. 10:00 – 17:00

Dane organizatora wyjazdu

Grupa Wesele Sp. z o.o.
Olimpijska 24/3, 84-240 Reda
NIP: 584-275-36-42