Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym, przez MS 7 INVEST Sp z. o.o. z siedzibą w Redzie, ul. Olimpijska 24/3, w celu udzielenia odpowiedzi za zapytanie.

  Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dostępną w tym miejscu

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest MS 7 INVEST Sp z. o.o. z siedzibą w Redzie, ul. Olimpijska 24/3. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

  Udzielona przez Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@partycamp.pl, spod adresu, którego zgoda dotyczy.
  Pełne informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych przez MS 7 INVEST Sp z. o.o. z siedzibą w Redzie, ul. Olimpijska 24/3, dostępne są w zakładce: RODO

  Informacje i rezerwacje

  Tel.+48 791 77 46 46
  rezerwacje@partycamp.pl

  Współpraca

  biuro@partycamp.pl

  Biuro Party Camp

  ul. Lęborska 3B

  Godziny otwarcia

  Biuro czynne w dni robocze
  w godz. 10:00 – 17:00

  Dane organizatora wyjazdu

  GRUPA WESELE Sp. z o.o.
  ul. Olimpijska 24/3, 84-290 Reda
  NIP: 5882446372

  Nr wpisu do Ewidencji Organizatorów i
  Pośredników Turystycznych woj.
  pomorskiego: 658